Equip MyNews

Perquè creiem en el valor de la informació

Sobre nosaltres

MyNews va néixer l’abril de 1995 per a desenvolupar el projecte MyNews Online, el primer diari electrònic personalitzat creat a Europa. De 1996 a 1998 vam obtenir varis premis en innovació com a reconeixement a una pionera iniciativa que permetia personalitzar els continguts periodístics en format digital aprofitant l’accés a Internet.

La nostra cartera de serveis ha anat evolucionant cap al pressclipping, la gestió del coneixement i l’anàlisi de dades. Actualment, cobrim les necessitats dels professionals de la informació relacionades a l’obtenció i explotació dels continguts publicats a premsa.

Tenim una posició de lideratge com a proveïdor en documentació periodística mitjançant la nostra Hemeroteca de premsa i col·laborem amb varis mitjans de comunicació elaborant i comercialitzant les seves pròpies hemeroteques.

Des de 2007 MyNews pertany al Grupo La Información, el principal grup de comunicació navarrès que es propietari, entre altres negocis, de la publicació Diario de Navarra.

El nostre equip

Antonio Viedma

Director General

aviedma@mynews.es

Pilar Vall

Responsable de producte

pvall@mynews.es

Alex Sabaté

Administrador de sistemes

asabate@mynews.es

Cristina Marsà

Gestora de cuentas

cmarsa@mynews.es

Jordi Mateu

Gestora de Comptes

jmateu@mynews.es

Francesc Fortuny

Tècnic en desenvolupament

ffortuny@mynews.es

Helena Forcadell

Administració i Comptabilitat

hforcadell@mynews.es

Enric Mogas

Responsable de Sistemes i R+D+i

emogas@mynews.es

Berta Gómez

Responsable de comunicacions

bgomez@mynews.es

Laura Plaza

Gestora de Comptes

lplaza@mynews.es

Alexi Quintana

Anàlisi de dades

aquintana@mynews.es

Esther Ramos

Departament Comercial

eramos@mynews.es

Helena Moreno

Gestora de Comptes

hmoreno@mynews.es
Disseny Web Barcelona
.... .... ....