• [+34] 93 356 84 10

My News

Perquè creiem en el valor de la informació

Sobre nosaltres

My News és una empresa creada l'abril de 1995 per desenvolupar el projecte MyNews Online, el primer diari electrònic personalitzat creat a Europa.

La nostra cartera de productes ha anat evolucionat cap al press clipping i la gestió del coneixement. Actualment, cobrim totes les necessitats dels professionals de la informació i dels recursos humans relacionades amb el seguiment de la informació en mitjans de premsa.

Tenim una posició de lideratge com a proveïdor en documentació periodística mitjançant la nostra Hemeroteca de premsa i col•laborem amb alguns mitjans de comunicació elaborant i gestionant les seves pròpies hemeroteques.

logotipo My News

Característiques destacades de My News

layout My News Intelligence

Hemeroteca digital de premsa

L'hemeroteca digital de premsa moderna més antiga i completa d'Espanya, amb continguts des de 1996.


Seguiment de mitjans i notícies

Diferents solucions de seguiment de mitjans i notícies multiformat (premsa escrita, premsa online, blogs, ràdio, televisió i xarxes socials).


Gestió integral i distribució de continguts

Plataforma de gestió integral i distribució de continguts totalment personalitzable.


Anàlisi de presència i reputació de marca

Anàlisi de presència i reputació de marca en els mitjans de comunicació.

5 Raons per triar My News

1

Perquè a My News creiem en el valor de la informació: una organització millor informada pren millors decisions ..

2

Perquè els nostres productes s'adapten a les necessitats específiques de cada client amb autonomia i flexibilitat.

3

Perquè oferim respostes àgils i dinàmiques perquè els nostres clients estalviïn temps i diners.

4

Perquè som especialistes en gestionar informació en diversos formats, fins i tot integrant continguts aliens.

5

Perquè més de 200 clients de mides i sectors molt diversos ens avalen.

mano
My News es membre de:
logotipo afec
logotipo dircom

El nostre equip

Màrqueting i Vendes

Berta Miarons

Berta Miarons

Gestora de Comptes i Community Manager
bmiarons@mynews.es
Cristina Marsà

Cristina Marsà

Gestora de Comptes
cmarsa@mynews.es
Jordi Mateu

Jordi Mateu

Responsable de Màrqueting i Vendes
jmateu@mynews.es

Sistemas e I+D+I

Alex Sabaté

Alex Sabaté

Administrador de sistemes
asabate@mynews.es
Francesc Fortuny

Francesc Fortuny

Tècnic en desenvolupament
ffortuny@mynews.es
Enric Mogas

Enric Mogas

Responsable de Sistemes i R+D+i
emogas@mynews.es

Gestión

Helena Forcadell

Helena Forcadell

Administració i Comptabilitat
hforcadell@mynews.es
Pilar Vall

Pilar Vall

Responsable de producte
pvall@mynews.es
Antonio Viedma

Antonio Viedma

Director General
aviedma@mynews.es